Odnawialne źródła energii (OZE)

Prezydent Miasta Włocławek ogłasza nabór WSTĘPNYCH DEKLARACJI przystąpienia do projektu mającego na celu pozyskanie środków finansowych na realizację zadań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla Działania 3.1. Wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych Oś Priorytetowa 3 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie.

W terminie od dnia 05.03.2018 r. do dnia 30.04.2018 r. osoby zainteresowane otrzymaniem dofinansowania do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej oraz paneli słonecznych w budynkach mieszkalnych oraz w budynkach użyteczności publicznej położonych na terenie miasta Włocławek, mogą składać wstępne deklaracje uczestnictwa w ww. projekcie.

Deklarację można pobrać w wersji elektronicznej ze strony internetowej Urzędu Miasta Włocławek www.wloclawek.pl oraz w wersji papierowej w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Włocławek stanowisko ds. Gospodarki Komunalnej i Środowiska, holl/budynek B, Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek, a także w Wydziale Środowiska ul. 3 Maja 22, 87-800 Włocławek, I piętro, pokój nr 19/20.

Wypełnione deklaracje prosimy przekazywać Urzędu Miasta Włocławek (stanowisku BOM-u lub Wydział Środowiska) lub skanem na adres: srodowisko[at]um[dot]wloclawek[dot]pl

Niniejsza deklaracja będzie stanowić podstawę do wypracowania podstawowych kierunków działania w zakresie zainteresowania realizacją zadań w ramach odnawialnych źródeł energii (OZE).

W miesiącu lipcu 2018 Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego planuje ogłosić konkurs w ramach przedmiotowego projektu. Na działania związane z wytwarzaniem energii ze źródeł odnawialnych możliwe będzie uzyskanie dofinansowania w wysokości do 50% kosztów kwalifikowanych.

Złożenie wstępnej deklaracji jest jedynie wyrazem zainteresowania mieszkańców udziałem w ww. projekcie, ma charakter czysto informacyjny i nie stanowi formy zaciągnięcia przez zgłaszającego ani gminę jakichkolwiek zobowiązań.

Udział Gminy Miasto Włocławek w tym projekcie jest uzależniony od ilości zebranych od mieszkańców wstępnych deklaracji udziału w programie.

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>