Dyżury Radnych RM

Komunikat: Przewodniczący Rady Miasta Włocławek informuje, iż w związku z zaostrzonymi zasadami związanymi z zapobieganiem epidemii koronawirusa oraz Zarządzeniem Nr 424/2021 Prezydenta Miasta Włocławek z dnia 24 listopada 2021r. w sprawie określenia ograniczeń w wykonywaniu zadań przez Urząd Miasta Włocławek w stanie epidemii – zawiesza się do odwołania dyżury radnych Rady Miasta Włocławek począwszy od dnia 29 listopada 2021r.

Komunikat

zaostrzonymi zasadami związanymi z zapobieganiem epidemii koronawirusa oraz Zarządzeniem Nr 424/2021 Prezydenta Miasta Włocławek z dnia 24 listopada 2021r. w sprawie określenia ograniczeń w wykonywaniu zadań przez Urząd Miasta Włocławek w stanie epidemii – zawiesza się do odwołania dyżury radnych Rady Miasta Włocławek począwszy od dnia 29 listopada 2021r.

W związku z powyższym kontakt mieszkańców z radnymi możliwy jest drogą mailową. Adresy mailowe radnych znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Włocławek, w dziale Rada Miasta Włocławek w zakładce Skład Rady Miasta Włocławek VIII kadencja.

Natomiast kontakt telefoniczny z radnymi możliwy jest za pośrednictwem Biura Rady Miasta pod numerem telefonu 54 414-42-74.

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>