Porządek obrad komisji Kultury i Sportu odbywającego się 23 października 2017 roku

Posiedzenie Komisji Rady Miasta Włocławek odbędzie się w dniu 23 października 2017 r. o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Miasta Włocławek w sali nr 20.

Proponowany porządek obrad:

1. Sprawy organizacyjno-porządkowe: a) otwarcie obrad, b) stwierdzenie quorum, c) przyjęcie protokołu nr 5 z dnia 21 sierpnia 2017 r. i protokołu nr 6 z dnia 28 sierpnia 2017 r. d) zmiany do porządku obrad. 2. Opinia do informacji na temat zaawansowania prac remontowo-inwestycyjnych w Muzeum Historii Włocławka. 3. Informacja o działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku za 2016 rok. 4. Opinia do projektu uchwały w sprawie przyznania w roku 2017 dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków. 5. Opinia do informacji o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2017 i kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej za I półrocze 2017 roku. 6. Informacja nt. realizacji wypoczynku letniego dzieci i młodzieży z terenu miasta Włocławek. 7. Sprawy bieżące, wolne wnioski i zapytania.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>