Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Przyjmowanie interesantów w sprawie skarg i wniosków

Przyjmowanie interesantów w sprawie skarg i wniosków

Przewodniczący Rady Miasta oraz Radni Rady Miasta przyjmują interesantów w sprawach skarg i wniosków w poniedziałki w godzinach 14:00 – 16:00 w pok. Nr 20.
Skargi i wnioski kierowane do Rady Miasta przyjmuje Dyrektor Biura Rady Miasta w godzinach pracy Urzędu Miasta pok. Nr 20, bud. „B” , tel. 54 41-44-356.

Biuro Rady Miasta w związku z obsługą organizacyjno-techniczną Rady Miasta  w ramach przyjęć i rozpatrywania skarg i wniosków ewidencjonuje skargi oraz wnioski w dniach i godzinach pracy Urzędu Miasta.

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego