Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Włocławek informuje, o wypłacie stypendium szkolnego za okres od września do grudnia 2023 r.

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Włocławek  informuje, że wypłata stypendium szkolnego za okres od września do grudnia 2023 r. dla osób, które przedstawiły faktury i/lub rachunki potwierdzające zakupy na cele edukacyjne w całej przyznanej kwocie stypendium, odbędzie się w następujący sposób:

  • dla osób, które podały numer konta bankowego nastąpi przelewem na wskazany rachunek bankowy do dnia 5.12.2023 r.;
  • pozostali wnioskodawcy kwotę przysługującego stypendium będą odbierać w dniu 5.12.2023 r. w kasie Nr 2 Urzędu Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13.
Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego