Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie Sekcji Termicznego Przekształcania Odpadów do nowych przepisów prawa określonych w Konkluzjach BAT WI”

Na podstawie art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2023 r., poz. 1094 ze zm.) Prezydent Miasta Włocławek podaje do publicznej wiadomości informację o wydanej w dniu 29.12.2023 r. znak: S.6220.16.2023 decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.

„Dostosowanie Sekcji Termicznego Przekształcania Odpadów do nowych przepisów prawa określonych w Konkluzjach BAT WI”.

Termin obowiązywania informacji: 14 dni od daty publikacji, tj. od 2024-01-02 do 2024-01-16.

Załączniki:

  1. PDFDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pn. Dostosowanie Sekcji Termicznego Przekształcania Odpadów do nowych przepisów określonych w Konkluzjach B (2,29MB)
  2. DOCXDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pn. Dostosowanie Sekcji Termicznego Przekształcania Odpadów do nowych przepisów określonych w Konkluzjach B-dokument dostępny cyfrowo (52,20KB)
Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego